Close

Kontakt

Meeskond

Juhatus

Janno Laende: janno@laevajuhid.ee

Eero Naaber: eero@laevajuhid.ee

Kalle Kärner: kalle@laevajuhid.ee

Uku Kaarmann: uku@laevajuhid.ee


Raamatupidaja

raamatupidaja@laevajuhid.ee


Revident
revident@laevajuhid.ee

Üldandmed

MTÜ Eesti Laevajuhtide Liit

registrikood: 80277603

e-post: info@laevajuhid.ee

mob: +372 5912 3852

veeb: www.laevajuhid.ee

fb: www.facebook.com/laevajuhid

Asukoht

Kopli 101 (ruum 158)

11712 Tallinn

Harju maakond, Eesti

Eesti Laevajuhtide Liidu kontor asub Tallinna Tehnikaülikooli Eesti Mereakadeemia esimesel korrusel

Pangarekvisiidid

AS SEB Pank

Konto nr: EE111010220092962010 

SWIFT/BIC: EEUHEE2X


SWEDBANK AS

Konto nr: EE452200221058485100

SWIFT/BIC: HABAEE2X

Leia meid kaardilt!

Võta ühendust veebivormi kaudu!