Rõõm on Teile teatada, et ELJL on sõlminud uue liikmetele tulusa koostöölepingu Tõnis ja Pojad OÜ-ga. Koostöö annab meie liikmekaardiomanikele: - 15% püsisoodustust hetkel kehtivast normaalhinnast Fishing Village teenustele. - 5% püsisoodustust hetkel kehtivast normaalhinnast Fishing Village toodetele. Vaata täpsemat infot: http://www.fishingvillage.ee/ Ja nüüd kõik Pärnumaale!

 
Kasutaja Laevajuhtide Liit foto.

Eesti Laevajuhtide Liidul on suur rõõm teatada, et täna (27.10.2015) sõlmiti ametlikult koostööleping TTÜ Eesti Mereakadeemia Täiendusõppe Keskus´ega, mille üheks oluliseimaks punktiks (laevajuhtide nurga alt vaadatuna) on reaalne võimalus oma koolituskulude vähendamiseks. ELJL liikmetele kehtib alates tänasest allahindlus 15% (viisteist protsenti) kõikidest TTÜ EMERA täiendusõppe koolitustest. Koolituste hinnakiri poolaasta lõikes on kättesaadav TTÜ Eesti Mereakadeemia kodulehel internetis.

 

Alates aastast 2011 tähistame 25.juunil Rahvusvahelise Merendusorganisatsiooni (IMO) eestvedamisel ülemaailmset meremeeste päeva.

Loe edasi...

37 esikaas

 Eesti Laevajuhtide Liidu üks peamisi põhikirjalisi eesmärke on aidata kaasa merenduse arengule Eesti Vabariigis. Kui tekkis oht, et Eesti üks ainukesi meremeestele ja meresõpradele suunatud meediaväljundeid - ajakiri "Meremees" lõpetab oma ilmumise, siis hakkas Eesti Laevajuhtide Liit muretsema ja tekkis tõsine arutelu teemal, "mis edasi saab?". Eesti laevajuhtide reaktsioon tõestas meile, et ajakirja "Meremees" jätkusuutlikkust ja arengut tuleb toetada ja hoogustada ka omaltpoolt.

 Kui algselt olime pisut skeptilised ajakirjade "Paat" ja "Meremees" ühinemise koha pealt, siis pärast esimest ühist ilmunud numbrit sirvides, skepsis kadus ja vastu sai võetud otsus - "Meremees" peab ilmumist jätkama olgu see siis koos või ilma ajakirjata "Paat". Otsus toetamise suhtes oli üksmeelne.

Kindlasti kutsume üles ka kõiki meremehi nimetatud ajakirja tellima ja sellega oma väikese panust andma!

 

Lugupidamisega,

Janno Laende

ELJL Koostööleping Baltic Euromedical OÜ-ga

Meil on hea meel teatada, et ELJL ja Baltic Euromedical OÜ vahel on sõlmitud kauaoodatud koostööleping.

 

Loe edasi...